Filtr

Wybierz rozmiar
Więcej... Mniej...
Stan roweru
Więcej... Mniej...
Typ roweru
Więcej... Mniej...
Rocznik
Więcej... Mniej...
Cena
349 3879
Producenci
Więcej... Mniej...

Informacja

Rower dziecięce/ Junior/ KIDS

Jedną z pierwszych umiejętności, których dzieci uczymy jest jazda na rowerze. Jazda na rowerze wspiera rozwój dziecka , dba o zdrowie i pozwala w aktywny sposób spędzać czas.  Często przy zakupie roweru dla dziecka przychodzi myśl aby kupić rower większy, żeby starczył na dłużej. Jednak warto wybrać rower odpowiedni do danego wzrostu, aby dzieck...

Jedną z pierwszych umiejętności, których dzieci uczymy jest jazda na rowerze. Jazda na rowerze wspiera rozwój dziecka , dba o zdrowie i pozwala w aktywny sposób spędzać czas.  Często przy zakupie roweru dla dziecka przychodzi myśl aby kupić rower większy, żeby starczył na dłużej. Jednak warto wybrać rower odpowiedni do danego wzrostu, aby dziecko nie zniechęciło się do jazdy na  za dużym rowerze oraz czerpało maksymalnie dużo zabawy z aktywności. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar jest odpowiedni, skontaktuj się z nami a nasi doradcy pomogą. 

W sklepie Airbike znajdują się rowery dziecięce największych producentów takich jak Kellys czy Marin. A kupując  je masz pewność, że dziecko dostanie rower gotowy do jazdy i sprawdzony przez mechaników.   

W ofercie znajdują się rowery biegowe, na kołach 12”, 16”, 20”, 24” i 26”. 

Więcej

Rower dziecięce/ Junior/ KIDSJest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów