Filtr

Wybierz rozmiar
Więcej... Mniej...
Stan roweru
Więcej... Mniej...
Typ roweru
Więcej... Mniej...
Rocznik
Więcej... Mniej...
Cena
13990 36125
Producenci
Więcej... Mniej...

Informacja

Górskie/ MTB

Rowery Górskie nazywane często MTB to grupa rowerów przeznaczonych do wypraw w cięższym terenie. Dzięki amortyzacji można pokonać każdą przeszkodę, a granice wyznaczone przez przyrodę i środowisko miejskie nie stanowią problemu, gdy użytkownik jedzie rowerem górskim. Rowery MTB ro grupa warta polecenia osobom szukających wrażeń i niechętnym do k...

Rowery Górskie nazywane często MTB to grupa rowerów przeznaczonych do wypraw w cięższym terenie. Dzięki amortyzacji można pokonać każdą przeszkodę, a granice wyznaczone przez przyrodę i środowisko miejskie nie stanowią problemu, gdy użytkownik jedzie rowerem górskim. Rowery MTB ro grupa warta polecenia osobom szukających wrażeń i niechętnym do kompromisów na swoim jednośladzie. Amortyzacja wspomaga wysiłek mięśni i zwiększa efektywność jazdy. Zwycięstwo konstrukcji i ogumienia w starciu z zarówno z asfaltem jak również bitym i skalistym podłożem.

W ofercie sklepu internetowego Airbike.pl znajdziesz rowery górskie z kategorii Entry Level, MTB XC/ Maraton, specjalistyczne rowery zjazdowe (downhill), modele dla fanów Enduro oraz rowery elektryczne (ebike) dla użytkowników lubiących najnowsze rozwiązanie technologiczne. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na rowery typu BMX/ Street oraz Dirt.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę zarówno dla najmłodszych fanów jazdy na rowerze, laików oraz zapaleńców wiedzących wszystko o każdej maszynie!

Rowery na kołach 24”, 26”, 27” oraz 29” – mamy je wszystkie.

Marki, które znajdziesz w naszym sklepie rowerowym to m.in. Cannondale, Kellys, Romet, Specialized, Trek, Marin i wiele wiele innych.

Dużą popularnością cieszą się modele Trek Marlin, Cannondale Habbit, Cannondale Trail, Specialized Rockhopper oraz Chisel i Epic, Kellys Spider i Kellys Mistery z najnowszych kolekcji.

Zdecydowana większość naszych modeli górskich objęta jest dożywotnią gwarancją na ramę co świadczy o ich królewskiej jakości…

Więcej

Górskie/ MTBJest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów