Nasz NOWY sklep narciarski :)

Nasz nowy punkt na mapie dzielnicy Wilanów działa już na dobre! 

Mieszkańcy prawobrzeżnej części Warszawy i zapaleńcy sportów zimowych na pewno kojarzą nasz sklep przy ul. Ostrobramskiej 64. Do tej pory pełnił on podwójną rolę: latem, podobnie jak pozostałe nasze placówki, był sklepem oraz serwisem rowerowym, zimą zaś zamieniał się w miejsce, gdzie w nowy sprzęt mogli zaopatrzyć się wszyscy fani narciarstwa i innych sportów zimowych.

Teraz jego funkcję przejął nowy punkt – sklep AirBike przy ul. Branickiego 9, czyli dokładnie naprzeciwko dobrze wszystkim znanemu wilanowskiemu AirBike’owi na Branickiego 10.


airbike zima


Co to oznacza dla naszych Klientów? Oczywiście bardziej komfortowy dostęp do serwisu narciarskiego, w którym będzie można skorzystać z takich usług, jak m.in.:

  • uzupełnianie ubytków;
  • podnoszenie krawędzi, ostrzenie oraz smarowanie nart;
  • montaż i diagnostyka siły wypięcia wiązań;
  • serwis desek snowboardowych.
Na miejscu oczywiście czeka na Was także fantastyczny sklep zaopatrzony aż po sam sufit w odzież zimową, bieliznę termiczną, narty i kijki, buty narciarskie oraz wszelkie akcesoria, których nie może zabraknąć na stoku – kaski, gogle, rękawice itp. Oferujemy pełen przekrój najbardziej niezawodnych i rozpoznawalnych na rynku marek, takich jak Elan, Nordica, Helly Hansen czy Rossignol. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka, niezależnie od rozmiaru, koloru czy budżetu.

kurtka narciarska

narty

buty narciarskie

narty elan

Dla tych, którzy na nartach jeżdżą jedynie okazjonalnie i nie chcą kupować własnej pary, uruchomiliśmy wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Można tu wypożyczyć m.in. wysokiej klasy narty, kijki i buty narciarskie, ograniczając w ten sposób ryzyko, że po dojechaniu do wymarzonego kurortu nie znajdziecie tam dla siebie wyposażenia w miejscowych wypożyczalniach.

Zapraszamy! 
Nasz sklep narciarski na FB: AirBike Zima
Nasz sklep narciarski na Instagramie: AirBike Zima


Z uwagi na to, że nasz nowy lokal nie dysponuje miejscami parkingowymi, polecamy zaparkować samochód pod sklepem rowerowym i podejść do naszego sklepu. 

Nasza obsługa pomoże dostać się Wam w drugą stronę, już z zakupami, do samochodu!