Fidlock Vacuum Zobacz większe

Uchwyt na telefon Fidlock Vacuum- uchwyt do korka sterów

L00299

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny w magazynie

129,00 zł brutto


Piaseczno, Puławska 44d 1
Warszawa, Branickiego 10 brak
Piaseczno, Magazyn brak

Więcej informacji

Mocowanie FIDLOCK VACUUM do telefonu wykorzystuje unikalną kombinację elementu przyssawki i oraz magnesów neodymowych, aby bezpiecznie przymocować telefony do roweru, ale także do deski rozdzielczej samochodu lub biurka.

Telefon wyposażony w etui FIDLOCK VACUUM można łatwo i szybko zamocować do uchwytu przy pomocy silnego magnesu neodymowego, siła podciśnienia wytwarzana przez przyssawkę zapewnia jego bezpieczne i mocne trzymanie w przypadku silnego uderzenia lub wstrząsów.

Dzięki genialnie prostemu połączeniu magnesu oraz przyssawki mocowanie oraz ściągnie telefonu z uchwytu odbywa się przy pomocy jednej ręki . Mocowanie zapewnia również  obracanie telefonem w zakresie 360° Dzięki inteligentnej blokadzie pozostaje w ustalonej pozycji nawet na najbardziej wymagających trasach.

System mocowania składa się z uchwytu (dostępnego  również w innych wersjach) oraz specjalnego, ultra cienkiego etui na smartfonu.

 

Żeby poprawnie zamocować uchwyt należy zamontować do rury sterowej specjalny kapsel (w zestawie) następnie umieścić na nim uchwyt który można zabezpieczyć  za pomocą która ułatwia demontaż lub za pomocą śruby imbusowej aby zabezpieczyć uchwyt przed kradzieżą. Dzięki łatwemu demontażowi można go szybko zdjąć gdy jest potrzebny podczas gdy zwykłe nakładki pozostają przykręcone na do mostka na stałe.

 

 


Podstawowe informacje

  • Do zamontowania na mostku kierownicy
  • Pasuje do wszystkich mostów 1 1/8”
  • Nie ingeruje w elektronikę telefonu
  • Pasuje do każdej obudowy telefonu FIDLOCK VACUUM

 

Zestaw zawiera

  • Mocowanie do mostka  FIDLOCK VACUUM
  • Kapsel  mostka ze śrubą
  • Obejmę ze śrubą

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Uchwyt na telefon Fidlock Vacuum- uchwyt do korka sterów

Uchwyt na telefon Fidlock Vacuum- uchwyt do korka sterów

25 innych produktów w tej samej kategorii: