Bagażniki Uebler już w Polsce

Wyjeżdżający często na wyścigi rowerowe znają udrękę związaną z ładowaniem rowerów do bagażnika, odpinaniem kół, nie wspominając o wyjmowaniu sztycy (kolarze po BG Fit lubią tro najmniej).
uebler na samochodzie1920x800

uebler bagażnik

Warto pomyśleć o zainwestowaniu w dobry bagażnik na tylną klapę. Bagażniki Uebler do przewozu rowerów charakteryzują się niemiecką precyzją, trwałością i niezawodnością. Pasują do wszystkich typów haków holowniczych, także tych ze zintegrowanym gniazdem wtykowym. Do ich montażu nie są potrzebne żadne narzędzia - wystarczy założyć na hak, zacisnąć dźwignię i gotowe. Dzięki zoptymalizowanej masie konstrukcji należą do najlżejszych w swojej klasie. Posiadają zabezpieczenia antykradzieżowe: bagażnik oraz wszystkie uchwyty dystansowe są osobno zamykane. 

uebler na stronę


W bagażnikach Uebler można przewozić rowery z napędem elektrycznym oraz cięższe modele - maksymalne obciążenie pojedynczej szyny to 30 kg. Bagażniki z serii X i P można łatwo odchylić, nawet obciążone trzema rowerami, dzięki czemu łatwo dostaniemy się do wnętrza samochodu bez konieczności zdejmowania rowerów. 
Posiadają odporność na korozję, są niezwykle stabilne, mają europejską homologację, certyfikat ISO 9001-2008. Wśród modeli bagażników oprócz tych montowanych na hak holowniczy znajdziemy także te zakładane na tylną klapę czy na przyczepę campingową lub na dyszel.