Chariot

 
Rodziny na całym świecie od 15 lat korzystają z wózków kanadyjskiego producenta, firmy Chariot. Początek marki  zaczął się od sześciu przyjaciół, którzy za cel obrali sobie  zbudować najlepsze i najbezpieczniejsze przyczepki dla dzieci. Zaczynali w małym drewnianym sklepie w Calgary w Kanadzie. Dziś siedziba ciągle znajduje  w Calgary,  jednak pracuje w niej już zespół złożony z 200 ludzi. Wózki te pozwalają cieszyć się wspólnymi chwilami podczas wycieczek rowerowych oferując niezbędne bezpieczeństwo i komfort co potwierdzone zostało w crash- testach. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w wózkach Chariot jak: wyjątkowo stabilny i obszerny przedział dla dzieci, wytrzymała konstrukcja, rączka do wózka pełniąca jednocześnie rolę kabłąka przeciwkapotażowego i zderzaka, przymocowany w 5 miejscach system wygodnych i mocnych pasów. Jednocześnie zapewniają skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV, skuteczny system wentylacji, komfortowe wnętrze przyczepki, funkcjonalne, eleganckie i trwałe materiały. Dodatkowo do wózków można dokupić wiele akcesoriów. Wszystko to pozwala zapewnić dziecku najbezpieczniejsze i najlepsze światowe rozwiązania.
 
COUGAR

Seria X-COUNTRY - rekreacyjny model sportowy
 Cougar /kougar/ posiada wyposażenie, które zalicza go do modelu luksusowego: dostosowane indywidualnie do ciężaru dziecka lub dzieci amortyzatory piórowe, specjalnie wyściełane siedzenie dla dziecka czy dodatkowa przestrzeń bagażowa w składanej torbie tylnej. 

 Jest to model szczególnie ceniony przez rodziców o sportowych ambicjach: daje pełną gamę możliwości, wysoki komfort i dużo udogodnień zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci.

 Bogate wyposażenie, dzięki amortyzatorom łagodne przemieszczanie się nawet w trudnych warunkach i bardzo korzystna cena powodują, że Cougar jest najlepiej sprzedawalnym modelem na świecie.

 Dostępne są trzy kolory wózka: czerwony, pomarańczowy lub awokado, obudowa wózka zamykana na system "quickclip" umożliwiająca ciche otwieranie i zamykanie wnętrza wózka,zmieniona konstrukcja przodu wózka dla uzyskania jeszcze większej przestrzeni na nogi dziecka oraz niższego, jeszcze łatwiejszego wsiadania przez dziecko do wózka
 • Cougar 1 - dla jednego dziecka
 • Cougar 2 - dla jednego lub dwójki dzieci

CX

Seria X-COUNTRY - wyczynowy model sportowy

 CX to najwyższy model sportowy o najnowszych rozwiązaniach, zaprojektowany tak, by spełniać najwyższe wymagania sportowe pod względem materiału, zastosowanych rozwiązań i komfortu zarówno wyczynowców jak i tych, którzy po prostu kochają sport. Zgrabny i szykowny posiada wszystko, o czym rodzic lub dziecko mogłoby marzyć: amortyzatory piórowe CAS™ gwarantujące płynną jazdę, multipozycyjna rączka wózka, super komfortowe siedzenia dla dziecka, dopracowany system kontroli klimatyzacji i komfortowe wyposażenie luksusowe. 

 CX jako jedyny ma montowane seryjnie hamulce bębnowe na kołach tylnych i dlatego jest modelem posiadającym oficjalne pozwoleniem do używania w czasie jazdy na rolkach.

 Nowości w wózku CX w sezonie 2010 (w porównaniu do modelu z 2009):
 • dostępne są dwa kolory wózka: czerwony burgund lub miedziany,
 • zmieniony 5-punktowy system pasów bezpieczeństwa,
 • wyprofilowane, ergonomiczne rękojeści do pchania wózka,
 • obudowa wózka zamykana na system "quickclip" umożliwiająca ciche otwieranie i zamykanie wnętrza wózka,
 • zmieniona konstrukcja przodu wózka dla uzyskania jeszcze większej przestrzeni na nogi dziecka oraz niższego, jeszcze łatwiejszego wsiadania przez dziecko do wózka.
  • CX 1 - dla jednego dziecka
  • CX 2 - dla jednego lub dwójki dzieci


Sprawdź dostępność w sklepach Airbike.pl