O nas

Nasza Firma

Sieć naszych sklepów AirBike, z każdym rokiem się rozwija.

Dzięki temu mają Państwo coraz bliżej do "swojego sklepu AirBike", zwiększa się nasza oferta (marki Specialized, Trek, Cervelo, Kellys, Orbea, Fuji, KTM, itd.), poszerzają możliwości (wypożyczalnia, test center, BGFit...).
Ale taki rozwój niesie ze sobą wzrost wymagań wobec obsługi i zarządu.
To już nie jest, jak w 2001 roku, jeden mały sklep na Dereniowej, bez handlu on-line, w kraju o zamkniętych granicach ;) !

W ostatnich 2-3 sezonach, zauważyliśmy sami i co gorsza przekazywali nam to też klienci, że obniżył się nasz standard... Poprawimy to!
Na początku istnienia, bardzo szybko weszliśmy do grona sklepów o najlepszej obsłudze i największej fachowości. I zostaniemy tu!

Pora zadać sobie pytanie - jaki AirBike ma być w przyszłości, co chcemy reprezentować?

Po bardzo krótkim zastanowieniu odpowiedź jest prosta: "Chcemy być najlepsi!"
Co znaczy ni mniej, ni więcej: "Najlepsze sklepy rowerowe w Polsce"!
To trochę bezczelność i wysoko postawiona poprzeczka. Ale cóż... Podjęliśmy rękawicę.

Zmiany zapoczątkowane w 2013 podsumowaliśmy na dwudniowym wyjeździe 2-3 stycznia 2014.
Gościła nas Karczma Leśniczanka www.karczmalesniczanka.pl (obłędne jedzenie - polecamy!).
Przemyśleliśmy co chcemy zmienić, żeby Państwo z przyjemnością byli w gronie naszych klientów, a nam żeby było przyjemnie pracować w tej firmie - w AirBike - najlepszych sklepach rowerowych w Polsce!

Pracy i zmian jest dużo - zapraszamy! - sprawdźcie czy sobie poradziliśmy!
Do zobaczenia w AirBike!
Manager zarządzający - Mikołaj Pytel

Ps. Bardzo chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami (zarówno dobrymi jak i tym bardziej złymi) o naszych sklepach i pracy.

Nasz zespół

Idąc za ciosem, staramy się by cała kadra AirBike była jedną z najlepszych. Każdy w zespole jest pasjonatem szeroko pojętego kolarstwa, żyją tym i cieszą się z tego. Dzięki nim mogą państwo liczyć  zawsze na pełną entuzjazmu, profesjonalną obsługę, która zna się na swoim fachu. Co roku dokładamy starań by nasze umiejętności i wiedza się pogłębiały, dotyczy to tak serwisantów jak i sprzedawców i obsługi sklepu internetowego, dlatego często uczestniczymy w licznych szkoleniach produktowych i serwisowych. Staramy się pojawiać na jak największej liczbie  zawodów i eventów o tematyce rowerowej gdzie możecie wymieniać z nami swoje spostrzeżenia, zadać pytania i zawsze uzyskać pomoc.

Informacje

Jak już było wspomniane, cały czas działamy prężnie, rozwijamy się by być bliżej naszych klientów. Zapraszamy do naszych sklepów, których będzie przybywało.

Salon Rowerowy AirBike Piaseczno

Puławska 44D
05-500 Piaseczno
+48 224-44-44

Salon Rowerowy AirBike Wilanów

Branickiego 10
02-972 Warszawa
+48 22 225 57 05