Kellys

 
Kellys to jeden z największych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych w Europie. Firma powstała w 1991 roku, pod własna nazwą sprzedaje rowery od 1994. Marka Kellys należy do amerykańskiej grupy Cycle Source Group, co pozwala korzystać z najnowocześniejszych technologii, jednocześnie zachowując europejski charakter. Kellys w swojej ofercie ma praktycznie każdy typ roweru.
W zależności od wieku i wzrostu można wybierać różnych typów rowerków: - na kołach 16”, np. Emma, Marc 6, - na kołach 20”, np. Marc 5, Cindy, - na kołach 24”, np. Mia, Marc 3.
Rower Miejski, zapewnia wygodę i komfort obsługi potrzebny do podróżowania po meście. Rowery te są wyposażone w błotniki, oświetlenie zasilane z dynama tradycyjnego, lub zamontowanego w piaście i bagażnik. W większości wyposażone są w piastę wielobiegową Shimano. Lekka aluminiowa rama z niskim przekrokiem pozwala na wygodne wsiadanie i jazdę w spódnicy. Najpopularniejsze modele to: Season, Twist, Ambiente.
Rower trekingowy, to rower dla ludzi, którzy nie boją się podróżowania na długich dystansach, z sakwami na bagażniku. Wyposażony we wszystko co potrzebne, czyli bagażnik, błotniki, oświetlenie i wygodne żelowe siodło. Przedstawicielami tej linii są: Visage, Lagoon, Clipper, Walker.
Rower crossowy, przeznaczony jest dla rowerzystów jeżdżących więcej po scieżkach rowerowych i ubitych duktach niż w terenie. Lekko pochylona pozycja pozwala na dynamiczną jazdę w miejskiej dżungli, zapewniając jednocześnie doskonałą widoczność. Najlepiej sprzedające się rowery z tego segmentu to: Saphix, Omega, Axis, Neos.
Rower szosowy, dla szukających mocnych wrażeń i oczekujących dużych prędkości. Kellys produkuje pełną gamę. Od najtańszych, na aluminiowych ramach, przeznaczonych dla początkujących szosowców takich jak ARC 1.0, ARC 3.0, do wyczynowych URC 9.0, URC 7.0, gdzie budulcem ramy jest karbon. Wszystkie rowery szosowe Kellys, wyposażone są w osprzęt Shimano.
Największy wybór i różnorodność firma Kellys oferuje wśród rowerów górskich. Mamy tu zarówno rower górski na sztywnej ramie, z segmentu popularnego, taki jak: Viper, Scarpe, Quartz czy Salamander. Jak i przeznaczony do ścigania legendarny już Sabotage czy Hacker lub Raptor.
Osobnym segmentem w rowerach górskich Kellys jest rower damski. Rowery te nie są zwykłą konwersją męskiego na damski, poprzez zmianę siodełka i kolorystyki. To od początku zaprojektowane rowery, ze specjalną geometrią Lady Sport Geometry i Relax Concept Frame Geometry. Dla zaawansowanych rowerzystek są modele takie jak Joyce, Ann. Do rekreacji Colibree, Belle. Kellys produkuje również dużą gamę rowerów z pełną amortyzacją, o skoku 110 i 115 mm. Na ramach karbonowych i aluminiowych. Rowery te są wyposażone w najwyższej klasy osprzęt Shimano i SRAM. Amortyzatory Fox, Rock Shox a w najniższym modelu SR Suntour.
Firma Kellys jest na bieżąco jeśli chodzi o najnowsze trendy w branży rowerowej. Nie mogło więc zabraknąć rowerów z kołami 29”. Cała seria twentyniner’ów została nazwana TNT. Kellys to nie tylko rowery, to także akcesoria, ubiory, narzędzia i części rowerowe. W ofercie znajdziemy na przykład bidony, sakwy, plecaki, pompki, lampki rowerowe, zabezpieczenia rowerowe. A również klocki hamulcowe, kierownice, mostki, sztyce podsiodłowe i opony. Sieć sklepów rowerowych Airbike jest oficjalnym dealerem firmy Kellys, od 2002 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu rowerów tej marki.
 
   
 
Sprawdź ofertę Kellys'a w sklepach rowerowych AirBike.pl