Kierownica Pro Vibe Aero idealna dla systemu Di2

Posiadacze Shimano Di2 dzięki nowej kierownicy Pro Vibe Aero już nie muszą martwić się prowadzonymi po wierzchu „kablami” i utratą aerodynamiki. 

kierownicaa_pro_vibe-areo


Nad rozwiązaniem, które finalnie przybrało kształt aerodynamicznej kierownicy z wewnętrznym prowadzeniem linek konstruktorzy Shimano pracowali razem z drużyną Sky Team. Wszystkim zainteresowanym zależało na zachowaniu maksymalnych osiągów, wraz z jednoczesnym spełnianiem wymogów przepisów UCI. Inżynierom z japońskiej firmy udało się stworzyć trzy modele kierownicy: aerodynamiczną, karbonową oraz ze stopu, a także dedykowane im mostki o różnym kącie nachylenia, wewnątrz których także można prowadzić okablowanie.


Nowe kierownice Pro Vibe zyskały totalnie opływowe kształty i umożliwiają schowanie linek wewnątrz (zarówno elektronicznego jak i standardowego systemu) z opcją dotarcia PRZEZ mostek do baterii Shimano Di2, którą zazwyczaj umieszcza się w rurze sterowej widelca.

article_pro_vibe-areo-mostekOwe kokpity Pro Vibe Aero mogą stanowić upgrade klasycznych rozwiązań i nawiązać do topowych i superszybkich rowerów, takich jak Trek Madone czy Specialized Venge (mamy je w sprzedaży w AirBike).

Czysta kierownica i nic się na niej nie plącze? Da się:

kierownica pro vibe


Pełna przezierność!

pro vibe


Ten piękny, superszybki Trek to model dostępny zarówno w standardowych wersjach Madone jak i robionych na zamówienie Project One:


trek pro vive


Jeśli chciałbyś delikatnie odmłodzić swój rower szosowy, szukasz komponentów Shimano Ultegra lub Dura Ace Di2 i chciałbyś to sprytnie połączyć w swoim rowerze, z zastosowaniem nowych rozwiązań w kwestii kierownic, także zapraszamy do nas.
Nasi mechanicy zamontują lub zaktualizują napędy elektroniczne Di2, jeśli jesteś już ich użytkownikiem. 

Wszystkich entuzjastów nowych technologii zapraszamy do naszych sklepów.