Knog

 
Prezentujemy Wam nowy rodzaj zabezpieczeń dostępny w kolarskim światku. Mowa tu o australijskim producencie Knog, który jest liderem na światowym rynku w projektowaniu innowacyjnych i stylowych produktów dla modnych i świadomych rowerzystów. Zajmują się produkowaniem akcesoriów rowerowych takich jak torby, rękawiczki, zabezpieczenia, oświetlenie oraz narzędzia. Wiele z nich wyróżnia się spośród produktów oferowanych przez inne marki pod względem kształtu i designu. Knog zdobył rzeszę fanów na całym świecie.
           
Zabezpieczenia marki Knog są niezwykle wytrzymałe. Do ich wyprodukowania wykorzystano plecioną stal, wzmocnioną włóknem oraz pokrytą silikonem. Materiał ten jest również niezwykle giętki, tak jest w przypadku linek, które występują w różnych kolorach i długościach. W kwestii zabezpieczeń ciekawostką jest również u- lock zamykany elektrycznym pilotem. Nie trzeba się martwić, że się zgubi kluczyk!
 
 
           
Jeśli chodzi o oświetlenie, to Knog może pochwalić się ciekawymi pomysłami. Jednym z nich jest lampka, w której nie potrzeba kupować nowych baterii, ma wbudowany port USB, dzięki któremu znacznie łatwiej jest ją naładować. Wystarczy podłączyć do laptopa i po chwili można jechać dalej.
 


Sprawdź dostępność produktów Knog w sklepach AirBike.pl