MBike

Celem firmy jest dostarczanie klientom rowerów najwyższej jakość. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami firma posiada stałą kontrolę nad jakością, nie tylko testując ramy na maszynach zmęczeniowych ale także w realnym dla nich środowisku przy okazji promując aktywny i zdrowy tryb życia.
 
Rowery marki MBIKE z kategorii MTB to zarówno propozycję dla ambitniejszych jak i spokojniejszych fanów jazdy po bezdrożach. Wszystkie rowery w tej grupie to solidne, dobrze wyposażone konstrukcje w przystępnej cenie dla każdego.
 

Rowery górskie marki MBIKE z grupy MTB RACE to sprzęt najwyższej jakości. Każdy model ma swój odrębny charakter i przeznaczenie. W zależności od potrzeb i preferencji każdy zapalony pasjonat jazdy w terenie znajdzie odpowiedni model dla siebie.
 

Rowery Trekkingowe MBIKE rowery oferujące coś ambitniejszym rowerzystom jak i turystycznie nastawionym pasjonatom dwóch kółek. Niezależnie od formy aktywności - jazda na tych rowerach to czysta przyjemność.
 

Grupa rowerów dla Pań posiada cały przekrój kolekcji marki MBIKE. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 
 

Kolekcja marki MBIKE posiada także rowery dla dzieci a w śród nich także rowery juniorskie. Sprawdź rowery na kołach 24 lub 20 cali w licznych wariantach malowania. 
 

MBIKE od lat jest zaufanym i docenianym producentem rowerków dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania sie z kolekcją MBIKE KIDS - dla najmłodszych
 
 


Sprawdź dostępność rowerów MBike w sklepach AirBike.pl