Muc-Off

 

Muc-off.pl

 
Historia Muc-Off’a zaczęła się w 1991 roku kiedy Rex i Marylin Trimnell założyli w firmę X-Lite UK. Rex miał smykałkę do spraw technicznych, wszelkich innowacji oraz wszystkiego co związane z prędkością. Pierwszym z produktów zaprojektowanych i opatentowanych przez Rex’a był widelec z podwójną koroną. Na owe czasy był to przełom innowacyjny. Wkrótce potem Rex zaczął produkować jedne z najlżejszych na świecie rogów.
 
W 1994 roku Rex zauważył lukę na rynku produktów służących do pielęgnacji rowerów i sprzętu. Postanowił stworzyć własny środek czyszczący bezpieczny zarówno dla sprzętu jak i środowiska. W ten sposób powstał Muc-Off. Przez wiele lat wzrosła liczba zawodników doceniających stosowanie Muc-Offa. Doprowadziło to do dużego sukcesu tego produktu. Ten prosty i wysoce efektywny środek do czyszczenia doprowadził to powstania całej gamy produktów służących konserwacji i czyszczeniu sprzętu.
 
Po nagłej i niespodziewanej śmierci Rex’a w 2004 roku firmę przejął jego syn Alex. Postanowił wraz z Marylin i Emmą kontynuować dzieło ojca. Firma oprócz rynków rowerowych zaczęła się rozprzestrzeniać na rynki motoryzacyjne, caravaning oraz rynek sportów wodnych. Od 2007 roku Muc-Off funkcjonuje jako osobna spółka a jego produkty sprzedawane są w ponad 40 państwach na całym świecie.
Znalezione obrazy dla zapytania muc-off
Sprawdź  dostępność produktów Muc-off w sklepach rowerowych AirBike.pl