NORDICA PROMACHINE

BUTY NORDICA MACHINE – JEDNA RODZINA, TRZY OSOBOWOŚCI

PROMACHINE

 

Marka Nordica od kilku sezonów godnie odnajduje się na rynku narciarskim. Każdego roku serwuje nowe, świeże produkty.  I na pewno nie są to „odgrzewane kotlety”.

 

W tym roku do rodziny „maszyn”, czyli dobrze już nam znanej serii butów dołącza model PROMACHINE.
                                           promachine_g1

 

To najwęższy i najbardziej precyzyjny w przekazie mocy na nartę but z serii.

Szerokość 98 mm zapewnia idealne czucie buta przy zachowaniu komfortu. Model ten przeznaczony jest dla zaawansowanych narciarzy, do całodziennej jazdy.

 

Budowa

Buty PROMACHINE są o 25% lżejsze od swoich poprzedników dzięki zastosowaniu cieńszego, lżejszego, ale zarazem bardzo wytrzymałego materiału. Konstrukcja Tri-Force zapewnia sztywność i bardzo dobrą kontrolę.
                                        triforceshell

Jednak nadal są to buty komfortowe. A to zyskujemy dzięki budowie skorupy oraz zastosowaniu elastycznej części na grzbiecie buta, która znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Dzięki temu buty są także znacznie lepiej chronione przed dostaniem się wilgoci do wnętrza buta.

 

Skorupa jest termoformowalna. System INFRA RED, w szybki sposób pozwala dopasować buty do stóp użytkownika.

 

Liner, czyli but wewnętrzny ma anatomiczny kształt, częściowo jest wykonany z korka, który doskonale dopasowuje się do stopy, zapewniając jej wygodę i gwarantując zachowanie ciepła.
                                       fam-cork-liner

Do ocieplenia użyto popularnej i niezawodnej ociepliny PRIMALOFT, która na długo utrzymuje ciepło w ciągu jazdy. A po dniu pełnym szaleństw na stoku, szybko wysycha.

 

Krótko mówiąc to buty o rodowodzie sportowym dla wymagającego narciarza ;)

 

 

Kup buty Nordica Promachine Teraz!