Opinie o BG Fit

"Dzięki usłudze BG Fit dało mi się wreszcie uzyskać optymalną pozycję na rowerze czasowym. Taką, żeby nie męczyć się na dystansie 1/2 IM. Komfort ma tu szczególne znaczenie, gdy po rowerze w perspektywie masz przed sobą jeszcze półmaraton na koniec pięknego dnia;). Poza tym dla mnie kluczowe było ustawienie podłokietników na właściwej szerokości. Nagle mogłem oddychać spokojnie i bez niepotrzebnych napięć pleców. To też wpłyneło na bezpieczeństwo jazdy, ponieważ rozkładałem siły nacisku na kierownicę równomiernie, a to znacznie poprawia jakość jazdy.
BGFit uwalnia też do wielu problemów związanych z nierównomiernym ułożeniem kolana podczas jazdy. Korekta jest na tyle odczuwalna, że praktycznie, jeśli coś nas bolało przed BGFit, to po konsultacji możemy o tym po prostu zapomnieć i jazda jest o wiele przyjemniejsza, bezpieczniejsza i też łatwiej o lepszy wynik, oczywiście. Mam nawet porównanie ze startu przed i po BG Fit. Czas był zdecydowanie lepszy, a najtrudniejsza dla mnie część tri, czyli bieganie, nie bolała już tak bardzo, bo były rezerwy po rowerze". 
Paweł Poręba (2016)


"W usłudze BG Fit ważne dla mnie okazało się wyłapanie tego, że moje ciało nie pracowało na rowerze symetrycznie i skręcała mi się lekko miednica, co wynikało z braku symetrii w pracy stóp. 
Mogę polecić pracę Wojtka z BG Fit z uwagi na jego profesjonalizm, dużą wiedzę i cierpliwość, z jaką tłumaczy istotę różnych niuansów, dzięki czemu mam podstawy do tego, aby pewne rzeczy ustawiać sobie w przyszłości sama bardziej świadomie. Nie muszę mówić, że jazda na nowych parametrach różniła się kolosalnie".
Urszula Luboińska, Trezado BikeTires.pl (2012)


"W Airbike BG Fit Studio ustawiałam już dwa rowery, w obu przypadkach szczęśliwie i fartownie bez konieczności późniejszej korekty. Kolosalnie zmieniła się u mnie wysokość siodełka – zawsze uparcie jeździłam na zbyt wysoko ustawionym, co powodowało, że zamiast cisnąć z całą mocą w pedały, traciłam siły na balans ciałem na rowerze. Miałam też za krótkie mostki – w obu rowerach – przez co cierpiałam na drętwienie palców u rąk. Po nowych ustawieniach zniknął ból w lędźwiowej partii kręgosłupa oraz delikatne „ćmienie” w kolanach, za którym stały źle ustawione bloki. Nowa pozycja na rowerze zaowocowała wyższymi lokatami na zawodach Mazovii (m.in. wygranymi na dystansie Giga wśród kobiet) oraz powtarzalne pozycje na podium w cyklu wyścigów MTB Marathon. Abstrahując jednak od wartości sportowych, dobrze jest wyjść na rower i nie wzdychać z ulgą, gdy się wreszcie skończyło trening, podczas którego bolało wszystko to, co na rowerze powinno siedzieć cicho".
Ewa Kołodziej (2016)"Bike Fitting to dobra inwestycja w dobrą pozycję na rowerze. Ponieważ spędzam na rowerze wiele godzin, potrzebuję nie tylko wygodnego ustawienia, ale też optymalnej pozycji pod kątem startów, żeby jak najlepiej wykorzystać korzyści sprzętowe. W AirBike ustawiałam trzy rowery: MTB, szosę i czasówkę, i ze wszystkich ustawień jestem bardzo zadowolona. Możliwość późniejszej korekty jest tutaj dodatkowym plusem. Profesjonalne podejście, duże doświadczenie i anielska cierpliwość fittera Wojtka to klucz do efektywnej jazdy".
Aleksandra Sosnowska