Bike Fitting Dorota Chojnacka

BIKE FITTING to dokładne dopasowanie ustawień oraz pozycji na rowerze w odniesieniu do indywidualnej biomechaniki oraz anatomii danej osoby.

Profesjonalne ustawienie roweru to inwestycja, której wynikiem będzie komfortowy, wydajny, a przede wszystkim bezpieczny trening bez kontuzji. Usługa jest skierowana to wszystkich miłośników jazdy na rowerze – zarówno szosowym, jak i triathlonowym czy MTB, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Dorota Chojnacka – Pani Fitter – druga w Polsce i jedyna w Warszawie kobieta zajmująca się profesjonalnie fittingiem. Szkoliła się pod okiem Jarka Dymka - jednego z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie w naszym kraju.

USŁUGI:

BIKE FITTING
Ustalenie indywidualnej pozycji na rowerze oraz dopasowanie odpowiednich komponentów po uprzednim wywiadzie, analizie fizycznych parametrów rowerzysty oraz dynamicznym pomiarze na rowerze Klienta, zakończone przygotowaniem raportu nowych ustawień roweru.
Czas trwania: około 3h
Cena: 590zł

BIKE FITTING TRI
Ustalenie indywidualnej pozycji na rowerze szosowym z lemondką lub rowerze do jazdy na czas - triathlonowym lub czasowym oraz dopasowanie odpowiednich komponentów po uprzednim wywiadzie, analizie fizycznych parametrów rowerzysty oraz dynamicznym pomiarze na rowerze Klienta, zakończone przygotowaniem raportu nowych ustawień roweru.
Czas trwania: około 3h
Cena: 690zł

WKŁADKI CUSTOM
Przeprowadzenie diagnostyki stopy na profesjonalnym podoskopie oraz dobór i przygotowanie dedykowanych termoformowalnych wkładek.
Czas trwania: 30 minut
Cena: 390zł

SIZING ROWERU
Dobór rozmiaru ramy oraz komponentów – długości korb, szerokości kierownicy, długości mostka – przed zakupem roweru.
Czas trwania: 1,5 – 2,5h
Koszt: 150zł

KONSULTACJA
Koszt: 200zł

KONTAKT
Dorota Chojnacka
Tel: 791 303 309
[email protected]
Adres: Sklep AIRBIKE
Ul. Puławska 44D, Piaseczno