Allez 2017

Nie każdy może sobie pozwolić na rower w pięciocyfrowej cenie, szczególnie gdy jest rodzina, a kolarstwo to bardziej hobby, niż powód do życia. Nie wszyscy potrzebujemy też roweru za wielkie pieniądze, na początek bezpieczniej wydać mniej, żeby przekonać się, co lubimy najbardziej. Specialized rozumie te dylematy i wychodzi im naprzeciw ze znaną i lubianą linią Allez - nowoczesnych, aluminiowych szosówek w tym sezonie pod aerodynamicznym liftingu.

 

Allez to linia szosówek dostosowana w taki sposób, by oferować jak najwyższą jakość i osiągi za możliwie najniższą cenę. Oczywiście nie ma mowy o problemach z jakością, ponieważ tańsze w tym przypadku nie musi oznaczać gorsze. Gdyby w kolarstwie funkcjonowałaby ta zasada, nikt nie kupowałby stalowych ram, a przecież przeżywają właśnie drugą młodość…

 

W 2017 roku Allez otrzymał kilka modyfikacji, które pozwalają nadrobić dodatkową masę aluminium przez aerodynamikę. Najbardziej rzuca się w oczy sztyca zmieniona w opływowy maszt podsiodłowy, przywodzący na myśl chociażby model Venge. W topowym modelu tej linii, czyli Allez DSW SL Sprint Comp, dostajemy ramę z hydroformowanego aluminium E5 z niemal niewidocznymi spawami dzięki technologii Smartweld, karbonowy widelec i sztycę S-Works, oraz napęd Shimano 105. Wszystkie te elementy składają się na bardzo mocny rower dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z prawdziwą szosą, lub zwyczajnie nie potrzebują nic więcej, by aktywnie spędzać czas. Z pewnością jest to konfiguracja, która wystarczy na lata i nie zrujnuje domowych finansów.

IMG_1078

Allez występuje również w wersji Junior, czyli małych rozmiarach i geometrii dostosowanej do sylwetki najmłodszych adeptów kolarstwa szosowego.

 

Rowery Specialized Allez występują w przedziale cenowym od 2 999 zł do 7 199 zł.

 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN