Angi

ANGI - Nowość od Specialized. 

ANGI to opatentowany czujnik z wbudowanym akcelerometrem i żyroskopem do zamontowania na kasku. Wysyła sygnał do Twojego smartfona w razie wypadku na drodze, stoku czy podczas leśnej przejażdzki.
Oznacza to, że ten innowacyjny czujnik mierzy siłę oddziałującą na kask w trakcie uderzenia podczas wypadku czy upadku. Specjalna aplikacja automatyczne powiadomi wcześniej wybrane osoby (ICE). 


Zasady działania.

To banalnie proste...

Opatentowany czujnik ANGi wzywa pomoc, kiedy tego potrzebujesz. W zasadzie, to pierwsze urządzenie, które chroni Cię przed, w trakcie i po aktywności. Jak to robi? Poprzez połączenie z aplikacją Specialized Ride dostępną na iOS lub Android.

Jeśli wykryje wypadek, uruchamia odliczanie, które możesz zatrzymać, jeśli nic Ci się nie stało i jesteś gotów do dalszej jazdy. Jednak, jeżeli, okaże się, że potrzebujesz pomocy ANGi wyśle powiadomienie zawierające Twoją lokalizację do wybranych przez Ciebie kontaktów.

Co, jeśli będziesz poza zasięgiem? ANGi ma na to sposób! Przed rozpoczęciem jazdy określ jej przewidywany czas – jeśli nie zakończysz jazdy o wyznaczonej porze ANGi powiadomi Twoich bliskich, że możesz potrzebować pomocy.

Sam czujnik jest maleńki i waży z baterią zaledwie 10 gramów.
Zaslany jest standardową baterią 2032.
Szukaj oznaczenia na kaskach Specialized ANGi - ready.


Jak działa czujnik ANGi - film
https://www.specialized.com/pl/pl/czujnik-angi/p/170203?color=259980-170203

pobrane
Cena 219.- pln
 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN