Rama czasowa Specialized Shiv TT 2013

Co łączy Tony'ego Martin i Fabiana Cancellarę, obecnie najlepszych czasowców świata? Obaj po swoje największe sukcesy sięgali jeżdżąc na Specializedzie Shiv'ie!

To dowodzi, że jest to najlepszy obecnie rower do jazdy indywidualnej na czas. W odróżnieniu od triathlonowej wersji Shiv, która wykorzystuje w pełni możliwości projektowe nie patrząc na normy UCI. Model Shiv TT,  został skrupulatnie dostosowany do wszystkich wymogów UCI. Stał się doskonałą bronią do walki z czasem na każdym wyścigu bez wyjątku.

 

 

  • W pełnie legalna UCI carbonowa rama S-works oferuje zintegrowany kokpit, opływowe przekroje rur, wyjątkową sztywność i niską wagę. Wszystko dla optymalnego stosunku aerodynamiki do wagi i sztywności.
  • W pełni carbonowy widelec S-works skonstruowany z myślą o wiatrach również od boku. Jest wyjątkowo sztywny dzięki czemu idealnie nadaje się do precyzynjego sterowania i osiągania wysokich prędkości.
  • Korby Specialized S-works FACT Carbon nie dość, że są opływowe i lekkie to kręcą się na ceramicznych łożyskach. Osiągają wspaniałe wartości sztywności do wagi. Wyposażone w specjalne, czasowe zębatki.
  • Kierownica czasowa Specialized, zgodna z przepisami UCI jest w pełni zintegrowana mostkiem oferującym sporą ilość ustawień pozycji.
  • Sztyca S-works FACT carbon jest zgodna z przepisami UCI. Nadzwyczajnie aerodynamiczna i sztywna. Dwie opcji seatback'u dają spore możliwości ustawień pozycji.

Zestaw Shiv TT zawiera poza ramą i widelcem również stery, mostek, kierownicę, sztycę, hamulce i korby. I jest dostępny nie tylko dla największych gwiazd kolarstwa. Można go znaleźć na rowerowysklep.pl. Kosztuje 19999 zł.

 

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych modeli z serii Shiv, których krótki opis znajduje się pod tym linkiem.

 

 

 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN