Rower Specialized Tarmac Mid Compact 2013

Marzeniem każdego z nas jest posiadanie roweru takiego, na jakich ścigają się nasi idole oglądani na najlepszych wyścigach w eurosporcie. Dla większości z nas marzenia te, zweryfikowane przez rzeczywistość, nie miały większych szans na spełnienie. Do teraz. Przedstawiamy Wam Specialized'a Tarmaca Mid Compact.

 
Mid Compact to nic innego jak dobrze Wam znany S-works z 2009 roku. Na tych rowerach ścigali się zawodnicy m.in. Quick-Step czy Saxo-Bank odnosząc niezliczoną ilość zwycięstw. Kolarzy jak Stijn Devolder, bracia Schleck czy Tom Boonen nie trzeba przedstawiać. Oni jeździli na tym właśnie rowerze który teraz jest dostępny dla każdego z nas. Bo Specialized Tarmac Mid Compact kosztuje zaledwie 6499 zł.

Nadzwyczajna sztywność, fantastyczne przyspieszenie i zwrotność tego roweru jest teraz w zasięgu portfela każdego z nas. Jest to zasługa osprzętu Shimano Sora i kół DT Axis 1.0 dzięki którym możliwe było osiągnięcie tak niskiej ceny jednocześnie budując rower na obsypanej laurami ramie Tarmac SL2. Tarmac Mic Compact jest wykonany z carbonu FACT który jest zarazem lekki i sztywny. Konstrukcja taka daje wspaniałą możliwość budowania w przyszłości coraz to lepszego roweru opartego na jednej z najsztywniejszych i najszybszych ram na świecie.


Dokładna specyfikacja:

Rama Specialized FACT 8r carbon
Widelec Specialized FACT carbon full monocoque
Mostek Specialized Elite-Set, ustawiany w 4 pozycjach
Kierownica Specialized Comp CX
Hamulce Axis DC 1.0
Klamkomanetki Nowe Shimano Sora
Przerzutka tył Nowa Shimano Sora
Przerzutka przód Nowa Shimano Sora
Kaseta Shimano CS-HG-50
Łańcuch KMC X9
Korby FSA Gossamer BB30 52/36
Koła DT Axis 1.0
Opony Specialized Espoir Sport
Siodło Specialized Body Geometry Riva Road
Waga 8,790 kgSpecialized Mid Compact to rower który może być spełnieniem marzeń niejednego z nas. Nareszcie masz możliwość posiadania roweru, zbudowanego na ramie Twoich największych idoli!

 

Bieżąca oferta rowerów i ram Tarmac

 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN