S-Works Shiv Module

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 134_Fotor

Prędkość i efektywność jazdy są kluczem do zwycięstwa w zawodach triatlonowych. S-Works Shiv Module nie zwraca uwagi na dystans - ma po prostu dowieźć Cię do celu szybciej, niż jakakolwiek inna maszyna. Rama, wykonana z najwyższej klasy włókna węglowego FACT 11r, została zoptymalizowana pod kątem jazdy z bocznym wiatrem. Rozwiązanie Control Tower Fit System jest gwarancją optymalnego dopasowania, a Fuelselage Hydration System dba, byś nie odwodnił się na treningu i w trakcie zawodów. S-Works Shiv Module jest w równym stopniu wszechstronny i efektywny - znakomity punkt wyjścia do stworzenia wymarzonego sprzętu triatlonowego.
  • Rama S-Works z karbonu FACT 11r została wykonana z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych i zoptymalizowana pod kątem aerodynamiki i prędkości przy bocznym wietrze O idealne dopasowanie i nawadnianie organizmu dbają systemy Control Tower Fit oraz Fuelselage Hydration.
  • Karbonowy widelec FACT Aero wykonany z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych zapewnia precyzyjne sterowanie i poprawia aerodynamikę całego roweru.
  • Korba S-Works z włókna węglowego FACT jest lekka i sztywna, by zamienić każdy wat energii pedałowania w ruch do przodu.
  • Karbonowa kierownica Aerobar ma minimalny opór powietrza (sprawdzone w tunelu aerodynamicznym), oraz pozwala wygodnie jechać w różnych pozycjach, co w prosty sposób przekłada się na poprawę osiągów.
  • Sztyca Shiv Aero została wykonana z karbonu FACT, aby połączyć efektywność z niską masą. Umożliwia przesunięcie o 12,5 lub 37,5 mm.
Cena: 21.499 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN