S-Works Shiv TT Module

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 15_Fotor

W wyścigu z czasem liczy się każda sekunda, dlatego S-Works Shiv TT Module nigdy nie ogląda się za siebie. Spełniająca wymagania UCI rama i widelec S-Works karbonu FACT 11r nadaje S-Works Shiv TT Module sztywność i niezrównaną aerodynamikę. Szeroki zakres opcji dopasowania służy maksymalizacji komfortu i efektywności, by S-Works Shiv TT Module mógł, po zabudowaniu, stać się wymarzoną maszyną do jazdy na czas.
  • Karbonowa rama FACT 11r Aero wykonana z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych zapewnia mniejsze opory powietrza oraz poprawia ogólną sztywność maszyny. Ponadwymiarowy suport to sztywność i lepsze przeniesienie mocy, a całość oczywiście spełnia surowe wymagania UCI.
  • Zgodny z wymogami UCI widelec S-Works z włókna węglowego FACT jest w całości wykonany w technologii skorupowej, zapewniając reaktywność i pewne sterowanie w pozycji czasówkowej.
  • Korba S-Works z włókna węglowego FACT jest lekka i sztywna, by zamienić każdy wat energii pedałowania w ruch do przodu.
  • Zgodna z wymaganiami UCI karbonowa kierownica Aerobar ma minimalny opór powietrza (sprawdzone w tunelu aerodynamicznym), oraz pozwala wygodnie jechać w różnych pozycjach, co w prosty sposób przekłada się na poprawę osiągów.
  • Zgodna z wymaganiami UCI karbonowa sztyca Specialized Shiv Team daje znakomite czucie roweru, i ma szeroki zakres regulacji, by jazda była wygodniejsza i bardziej efektywna.
Cena: 24.999 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN