S-Works TT

Kiedy walczysz o każdą sekundę i chcesz zachować aerodynamiczną pozycję od startu do mety, wybierz kask S-Works TT. Aby zbudować najszybszy kask czasówkowy na świecie, wzięliśmy na warsztat S-Works McLaren TT i nadaliśmy mu kilka cech, których nie znajdziesz w żadnym konkurencyjnym produkcie. Największą innowacją S-Works TT są opatentowane otwory wentylacyjne Gill Vents zapewniające swobodny przepływ powietrza wokół głowy kolarza. Dzięki nim kask jest nie tylko szybki (o 62 sekundy szybszy na dystansie 40 kilometrów w porównaniu ze standardowym kaskiem szosowym), ale również zapewnia chłodzenie na całej trasie.

Oczywiście prędkość przestaje mieć znaczenie kiedy kask zaczyna uciskać i jest niewygodny, dlatego S-Works TT otrzymał system regulacji wysokości Mindset micro-dial, pozwalający w mgnieniu oka znaleźć optymalną pozycję. W połączeniu z ultralekkimi i bezpiecznymi paskami 4X DryLite, które nie rozciągają się pod wpływem działania wody i potu, tworzy kask zapewniający komfort na długich dystansach.

Najbardziej zaawansowana, testowana w tunelu Win Tunnel aerodynamika i wentylacja - S-Works TT to prędkość w czystej postaci.


pobrane (1)

60715-0803
Specialized S Works TT helmet
Cena od 949.- pln
 
Najważniejsze cechy, które wyróżniają ten kask ...
 
Kształt i system wentylacji opracowane w tunelu aerodynamicznym pozwalają zaoszczędzić 62 sekundy na odcinku 40 km w porównaniu ze standardowym kaskiem szosowym.
Opatentowana konstrukcja z pianki EPS o zróżnicowanej gęstości pochłania energię uderzeń.
Ultralekki system Mindset micro-dial umożliwia szeroki zakres indywidualnego dopasowania.
Innowacyjny design Gill Vent poprawia przepływ powietrza i zmniejsza opór aerodynamiczny.Idealnie dopasowana zdejmowana osłona z opcją przezroczystą i przyciemnioną.
Cienkie, miękkie i lekkie paski systemu mocującego 4X DryLite nie rozciągają się pod wpływem potu ani wody.
System Tri-Fix zapewnia wygodę i łatwą regulację pasków.
Paski systemu mocowania obniżają wagę i zwiększają bezpieczeństwo.

 
Każdy kask S-Works TT został zaprojektowany jako jedna całość ze zdejmowaną osłoną, by zapewnić tę samą aerodynamikę jazdy z lub bez - jedynych w swoim rodzaju - okularów przeciwsłonecznych. W zestawie z kaskiem otrzymujesz dwie zdejmowane osłony (przezroczystą i przyciemnianą), by być gotowym do jazdy w każdej pogodzie.

images

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN