Twój ulubiony Superstar - nowe limitowane linie Petera Sagana

Marka Specialized postanowiła uczcić dobry początek sezonu dla Petera Sagana trzema limitowanymi produktami sygnowanymi jego nazwiskiem. Do kolekcji Sagan Superstar należą: rama Allez Sprint DSW , rower Tarmac SL4 Sport, oraz rama S-Works Venge ViAS Disc. 

Peter Sagan: dla jednych panujący król kolarstwa, dla innych rowerowy człowiek-mem. Wielu określa go już teraz mianem najlepszego kolarza tego pokolenia, a jego wyniki potwierdzają tę tezę. Zwycięzca klasyfikacji punktowej Tour de France przez pięć lat z rzędu i pierwszy na mecie siedmiu etapów w trzech TdF. Zwycięzca czterech etapów Vuelta a Espana, złoto w Giro di Sardegna, Tour de Pologne i Tour de California, a do tego niezliczone podia w klasykach. Zdobywca Velo d'Or i tytułu mistrza świata UCI. Wszystkie te osiągnięcia Sagan podkreśla dość unikalnym w zawodowym peletonie podejściem, luzem i charyzmą, z których pewnie jest bardziej znany, niż z wygranych wyścigów. Można powiedzieć, że zdarza mu się gwiazdorzyć, dlatego właśnie kolekcja sygnowana przez Mistrza, którą mamy zaszyt przedstawić, nosi nazwę SUPERSTAR.


Produkty te dostępne będą na zamówienie od połowy maja - zainteresowanych prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji.IMG_2045
Specialized Tarmac SL4 Sport Sagan Superstar
Cena Detaliczna: 8 499 PLN
Rama: 
włókno węglowe FACT 9r Widelec: włókno węglowe FACT, full monocoque Mostek: Specialized ze stopu, 7 stopni Kierownica: Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm Hamulce: Axis Napęd: Shimano 105, korby Praxis 2D, compact Koła: DT R460 Opony: Espoir Elite Sidoło: Body Geometry Toupe Sport Sztyca: Specialized Comp, włókno węglowe
IMG_2042

Frameset Allez Sprint DSW Sagan Superstar
Cena Detaliczna: 4 499 PLN

Rama modelu Allez wykonana z aluminium E5 Premium wykonana w technologii spawania D'Alusio Smartweld Sprint, pozwalającej na znaczną poprawę sztywności. Widelec S-Works wykonany jest z włókna węglowego FACT, podobnie jak aerodynamiczny maszt podsiodłowy zapożyczony z modelu Venge. 
IMG_2044
Frameset S-Works Venge ViAS Sagan Superstar
Cena Detaliczna: 17 999 PLN

Rama Venge ViAS zaprojektowana została z użyciem tunelu aerodynamicznego Win Tunnel, daje przewagę 116 sekund na dystansie 40km w porówniu z modelem Tarmac. Wykonana z najwyższej jakości włókna węglowego FACT 11r, wyposażona w łożyska suportu CeramicSpeed, oraz widelec i maszt podsiodłowy wykonane w całości z carbonu. 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN