Sirrus 2017

Rowery fitnessowe z założenia przeznaczone są dla osób traktujących jazdę jako część bardziej złożonego treningu. W takich sytuacjach potrzebna jest maszyna pozwalająca  na wszechstronność i nieposiadająca ograniczeń typowych dla rowerów wyspecjalizowanych. Codzienna jazda dla utrzymania formy, urozmaicenie treningu, wycieczki rowerowe i jazda rekreacyjna - oto do czego stworzony został Specialized Sirrus.

 

Już po pierwszych kilkudziesięciu metrach przejechanych na Sirrusie, w oczy rzucają się dwie jego najważniejsze cechy: jest to rower niewiarygodnie wręcz wygodny, a do tego oferujący świetną sztywność i wydajność jazdy. Na komfort jazdy, jaki oferuje ten model składają się przede wszystkim geometria i zastosowane w strategicznych miejscach wkładki Zertz, które pochłaniają drgania przenoszone z nawierzchni. Sirrus pozwala na jazdę z wyprostowanymi plecami, a środek ciężkości umiejscowiony jest tak, by pedałowanie w tej pozycji dawało jak najlepsze przeniesienie mocy. Co więcej, prosta kierownica z elastycznymi rogami pozwala na zrelaksowany chwyt i pełną kontrolę bez zmiany pozycji na bardziej wymuszoną.

 

W modelach Sirrus wykorzystano grupy napędowe znane z rowerów szosowych, które oferują przełożenia odpowiednie właściwie do każdych warunków, jakie napotkać można podczas jazdy fitnessowej. W zależności od wersji wyposażenia dostępne są ramy aluminiowe, oraz wykonane z włókna węglowego FACT 9r. Hamulce tarczowe zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

 

Rowery Sirrus dostępne są w przedziale cenowym od 2 499 zł do 11 299 zł. Dostępna jest również wersja najbardziej podstawowa z hamulcami zaciskowymi w cenie 1 999 zł.

 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN