Specialized AWOL 2016

specialized awol comp

AWOL Comp sprawdzi się równie dobrze w roli środka transportu w dni robocze, jak i odkrywcy nowych, nieznanych szlaków w weekendy. Wszystko dzięki solidnej ramie Cr-Mo, która jest gwarancją pewnej i przewidywalnej jazdy w każdym terenie. Z efektywnymi hydraulicznymi hamulcami tarczowymi i prostym napędem z jedną tarczą AWOL Comp poradzi sobie wszędzie, gdzie tylko zechcesz go zabrać.
  • Odpowiednio cieniowana rama ze stali Cr-Mo oznacza sztywność i ugięcie w pionie, gwarantujące komfort przy długich treningach. Dodajmy do tego uchwyty na bagażnik i błotniki na ramie i widelcu ze stali Cr-Mo, a otrzymamy to, z czego słynie AWOL - optymalne połączenie osiągów i wszechstronności.
  • Dwuwarstwowe obręcze ze stopu pod hamulce tarczowe wytrzymają intensywną eksploatację, a opony Specialized Ground Control wykonane w technologii 2Bliss zagwarantują przyczepność w zmiennym terenie.
  • Korba FSA Gossamer Pro XX1 w połączeniu z 11-biegową kasetą SRAM XG-1150 daje szeroki zakres przełożeń, bez konieczności rezygnacji z prostego napędu z jedną tarczą.
  • Hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Rival 22 to duża siła i pewność hamowania oraz precyzyjna modulacja.
Rama: Heat treated custom-butted Premium Cr-Mo tubing, internal light cable routing-ready, Adventure Geometry, post disc mount, fender/rack mounts, kickstand plate
Widelec: Cr-Mo, internal light cable routing, post disc mount, rack/fender mounts
Hamulce: SRAM Rival 1, hydraulic disc, 160mm rotor
Napęd: korba FSA Gossamer Pro Megatooth 38T, kaseta SRAM 11-speed 10-42t
Cena: 8.499 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN