Specialized Diverge Comp DSW Cen

147537
 
Diverge Comp DSW CEN to uosobienie wydajności i elastyczności w wersji aluminiowej. Rewolucyjny proces spawania w technologii D'Aluisio Smartweld zwiększa sztywność i ugięcie w pionie, nadając ramie wszystkie cechy niezbędne do pewnej jazdy po mniej uczęszczanych trasach. Niestandardowa wysokość suportu i kąt wyprzedzenia widelca gwarantują przewidywalność reakcji roweru, a osprzęt Shimano 105 bezproblemowe i niezawodne hamowanie i zmianę biegu. Wystarczy tylko rozłożyć mapę i zaplanować kolejną przygodę.
  • Efektywność i elastyczność karbonowego Diverge w wersji z ramą ze stopu aluminium E5. Ramę zespawano w technologii D'Aluisio Smartweld, by zwiększyć jej sztywność, i wyposażono w karbonowy widelec gwarantujący reaktywność w zmiennym terenie.
  • Koła AXIS 3.0 Disc to wytrzymały i niezawodny zestaw, a opony Roubaix Pro z ochroną przed przebiciem Blackbelt nie boją się trudnego terenu.
  • Korba FSA Gossamer Pro powstała z myślą o długich latach ciężkiej pracy, znakomicie przenosi napęd i zapewnia szybką i precyzyjną zmianę przełożenia.
Cena: 9.999 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN