Specialized Diverge Expert Cen

147554
 
Zalety Diverge Expert CEN docenisz tam, gdzie kończy się droga. Niestandardowa wysokość suportu i kąt wyprzedzenia widelca są gwarancją, że Diverge gładko i pewnie poradzi sobie w każdym terenie. Z kolei rama i widelec z wysokiej klasy karbonu FACT 10r dają komfort i efektywność, niezbędne przy całym dniu w siodle. Aby jedynym ograniczeniem była skala i dokładność Twojej mapy, całość wyposażyliśmy w niezniszczalny 11-biegowy napęd Ultegra z szerokim zakresem przełożeń.
  • Rama i widelec Specialized z karbonu FACT 10r łączą niską masę, efektywność i elastyczność - główne zalety zaawansowanej technologii produkcji włókien węglowych - z tłumieniem wibracji przez wkładki Zertz, by zagwarantować płynną jazdę po nierównej nawierzchni i pewne, przewidywalne sterowanie.
  • Niemal niezniszczalne koła AXIS 4.0 Disc dają efektywną, w pełni kontrolowaną jazdę, a opony Roubaix Pro z ochroną przed przebiciem Blackbelt nie boją się trudnego terenu.
  • Korba FSA SL-K Light łączy najwyższą jakość zmiany przełożenia z efektywnym przeniesieniem napędu, tworząc wytrzymały zestaw, który wytrzyma lata intensywnej eksploatacji.
Cena: 16.499 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN