Specialized Diverge Pro

diverge_pro
 
 
Zalety Diverge Pro docenisz tam, gdzie kończy się droga. Niestandardowa wysokość suportu i kąt wyprzedzenia widelca są gwarancją, że Diverge gładko i pewnie poradzi sobie w każdym terenie. Z kolei rama i widelec z wysokiej klasy karbonu FACT 10r dają komfort i efektywność, niezbędne przy całym dniu w siodle. Diverge Pro z hydraulicznym osprzętem Shimano Dura-Ace pozwoli Ci szybko i efektywnie dojechać tam, gdzie tylko zechcesz.
  • Rama i widelec Specialized z karbonu FACT 10r łączą niską masę, efektywność i elastyczność - główne zalety zaawansowanej technologii produkcji włókien węglowych - z tłumieniem wibracji przez wkładki Zertz, by zagwarantować płynną jazdę po nierównej nawierzchni i pewne, przewidywalne sterowanie.
  • Roval Control SCS są gwarancją typowej dla lekkich kół karbonowych płynnej jazdy i znakomitego przyspieszenia, a opony Roubaix Pro dają przyczepność i ochronę przed przebiciem.
  • Korba Shimano Pro pod 11 biegów została wybrana z uwagi na świetne przeniesienie mocy, a tarcze 50/34T ze względu na zakres przełożeń pokrywający wymagania każdego terenu.
Cena: 22.999 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN