Specialized Dolce 2019


Specialized Dolce 2019

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z kolarstwem, albo poszukujesz naprawdę uniwersalnego roweru, Dolce z pewnością przypadnie Ci do gustu.Dolce jest twoim pojazdem ucieczki na długie przejażdżki, krótkie przejażdżki i wszystkie te dobre rzeczy pomiędzy. Zawsze gotowy do wyzwania i zbudowany z naszą kobiecą geometrią wytrzymałości, jego gładka i stabilna obsługa pomaga przesuwać granice, podczas gdy tłumiące drgania Zertza w widelcu wchłaniają nierówności drogi, zapewniając płynną jazdę  Aby umożliwić zamianę każdego wata energii w ruch do przodu, zbudowaliśmy ramę Elite z aluminium A1 Premium, w damskiej geometrii wytrzymałościowej. Zapewnia ona wygodną i pewną jazdę w każdym terenie oraz niski przekrok.

Dolce Elite - 5799 zł
Rama mocna i solidna ze stopu A1 Premium Aluminum z damską geometrią wytrzymałościową, zwrotny i reaktywny karbonowy widelec FACT z wkładkami Zertz pochłania wibracje, osprzet Shimano 105 m 7000, koła DT R460.
czarny

Dolce Sport - 4 599zł
Rama mocna i solidna ze stopu A1 Premium Aluminum z damską geometrią wytrzymałościową, zwrotny i reaktywny karbonowy widelec FACT z wkładkami Zertz pochłania wibracje, osprzet Shimano Sora 9 biegowa, koła Axis Sport.
bialy

Dolce - 3 599 zł
Rama mocna i solidna ze stopu A1 Premium Aluminum z damską geometrią wytrzymałościową, zwrotny i reaktywny karbonowy widelec FACT z wkładkami Zertz pochłania wibracje, osprzet Shimano Claris 8 biegowy, koła Axis Sport.
szary

Geometria Specizlied Dolce
Bez tytułu

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN