Specialized Expert Disc Race

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 158_Fotor

Łącząc siłę i modulację hydraulicznych hamulców tarczowych z bezszelestną pracą 11-biegowego napędu Shimano Ultegra tchnęliśmy w model Tarmac Expert Disc Race prawdziwie wyścigowego ducha. Rama z karbonu FACT 10r z designem Rider-First Engineered™ zapewnia te same osiągi niezależnie od rozmiaru. Tarmac Expert Disc Race to maszyna stworzona z myślą o ostrej, dynamicznej jeździe.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy, oraz dzięki zastosowaniu włókna węglowego FACT 10r, idealnie łączącego sztywność z niską masą.
  • Zaprojektowany oddzielnie dla każdego rozmiaru ramy, wykonany w całości z karbonu FACT widelec usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Koła Roval Rapide CL 40 Disc są perfekcyjnym połączeniem niskiej masy i aerodynamiki. Rakietowe przyspieszenie i design uwzględniający wymogi montażu hamulców tarczowych to prosty sposób na poprawę osiągów dowolnego sprzętu.
Cena: 21.499 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN