Specialized S-Works Tarmac DA

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 152_Fotor

Jak dobry jest S-Works Tarmac? W swoim pierwszym sezonie wygrał dwa razy Grand Tour i raz Mistrzostwa Świata - to chyba nie najgorzej. Połączenie designu Rider-First Engineered™, który zapewnia najlepsze osiągi w każdym rozmiarze ramy, z legendarnym działaniem 11-biegowego napędu Dura-Ace wyjaśnia, dlaczego sprzęt ten wybierają takie tuzy kolarstwa, jak Vincenzo Nibali czy Alberto Contador. Jeżeli poszukujesz optymalnej kolarzówki, nie ma nad czym się zastanawiać - S-Works Tarmac Dura-Ace spełnia wszystkie kryteria.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy. Rama S-Works została zbudowana z najlżejszego, najwyższej jakości karbonu FACT 11r, dającego sztywność przy zachowaniu niskiej masy.
  • Zwężany widelec klasy S-Works wykonany w całości z karbonu FACT usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Koła Roval Rapide CLX 40 to optymalne połączenie niskiej masy i aerodynamiki. Sztywna konstrukcja ułatwia sprint, a łożyska Ceramic Speed zapewniają gładką pracę, dzięki czemu zestaw CLX 40 jest naprawdę uniwersalny.
Cena: 36.599 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN