Specialized Shiv Pro Frameset

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 135_Fotor
 
Shiv Pro Frameset jest wymarzonym punktem wyjścia do budowy aerodynamicznej maszyny triatlonowej, w pełni odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Karbonowa rama FACT 10r Shiv Pro Frameset z profilem lotniczym, ułatwiającym jazdę z bocznym wiatrem, w połączeniu z systemem Fuelselage Integrated Hydration System zapewnia wszechstronność i efektywną jazdę dzięki niskim oporom powietrza.
  • Rama z włókna węglowego FACT 10r jest lekka i wyjątkowo reaktywna. Lotniczy profil rur poprawia aerodynamikę przy bocznym wietrze, a rozwiązania Control Tower Fit System i Fuelselage Integrated Hydration System dbają o perfekcyjne dopasowanie i regularne nawadnianie organizmu.
  • Karbonowy widelec FACT Aero wykonany z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych zapewnia precyzyjne sterowanie i poprawia aerodynamikę całego roweru.
  • Zintegrowane hamulce Specialized nie tylko gwarantują pewne zatrzymanie, ale również nie pogarszają aerodynamiki ramy i nie zwiększają oporów powietrza.
  • Sztyca Shiv Aero została wykonana z karbonu FACT, aby połączyć efektywność z niską masą, i posiada dwie opcje przesunięcia - 12,5 oraz 37,5 mm.
Cena: 12.499 zł
 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN