Specialized Shiv Pro Race X1

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 13_Fotor
 
Pracom nad modelem Shiv Race X1 przyświecał jasny cel - prędkość. Aerodynamiczne połączenie lekkiej ramy i widelca z włókna węglowego FACT 10r zostało zabudowane bezproblemowym napędem z jedną tarczą SRAM Force 1, dzięki czemu Shiv może ruszyć z pełną siłą prosto z salonu. Zintegrowany system nawadniania organizmu Fuelselage Hydration System oraz szeroki zakres dopasowania sprawią, że w siodle Shiv Race X1 szybko zapomnisz o starych rekordach.
  • Rama z włókna węglowego FACT 10r jest lekka i wyjątkowo reaktywna. Lotniczy profil rur poprawia aerodynamikę przy bocznym wietrze, a rozwiązania Control Tower Fit System i Fuelselage Integrated Hydration System dbają o perfekcyjne dopasowanie i regularne nawadnianie organizmu.
  • Karbonowy widelec FACT Aero wykonany z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych zapewnia precyzyjne sterowanie i poprawia aerodynamikę całego roweru.
  • Korba Specialized Pro 50t charakteryzuje się znakomitym stosunkiem siły do masy i jest gwarancją bezproblemowego działania napędu z jedną tarczą.
  • Karbonowa kierownica Aerobar ma minimalny opór powietrza (sprawdzone w tunelu aerodynamicznym), oraz pozwala wygodnie jechać w różnych pozycjach, co w prosty sposób przekłada się na poprawę osiągów.
  • Sztyca Shiv Aero została wykonana z karbonu FACT, aby połączyć efektywność z niską masą. Umożliwia przesunięcie o 12,5 lub 37,5 mm.
Cena: 27.999 zł
 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN