Specialized Tarmac Expert

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 159_Fotor

Tarmac Expert to maszyna zbudowana z myślą o wyścigach, wyposażona w jeden z najlepszych dostępnych napędów - 11-biegowy Shimano Ultegra. Rama z karbonu FACT 10r z designem Rider-First Engineered™ zapewnia te same osiągi niezależnie od rozmiaru, i jest gotowa do ostrej jazdy od linii startu do samej mety.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy, oraz dzięki zastosowaniu włókna węglowego FACT 10r, idealnie łączącego sztywność z niską masą.
  • Zaprojektowany oddzielnie dla każdego rozmiaru ramy, wykonany w całości z karbonu FACT widelec usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Niewiarygodnie płynna praca szybkich kół Fulcrum Racing S-19 Light pozwala wykorzystać do maksimum energię pedałowania. Z kolei cieniowane szprychy ze stopu metali cierpliwie znoszą kolejne miesiące i lata jazdy po nierównej nawierzchni.
Cena: 16.999 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN