Specialized Tarmac Pro Disc Race UDi2

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 154_Fotor

Tarmac Pro Disc Race UDi2 to najlepszy sposób na strome podjazdy i szalone zjazdy, na których do tej pory bałeś się rozwinąć dużą prędkość. Design Rider-First Engineered™ zapewnia tę samą, legendarną efektywność w każdym rozmiarze ramy, a osprzęt w postaci napędu Ultegra Di2 oraz hydraulicznych hamulców tarczowych pozwala wskoczyć w siodle Tarmac Pro Disc Race UDi2 na wyższy poziom wtajemniczenia.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy, oraz dzięki zastosowaniu włókna węglowego FACT 10r, idealnie łączącego sztywność z niską masą.
  • Zaprojektowany oddzielnie dla każdego rozmiaru ramy, wykonany w całości z karbonu FACT widelec usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Koła Roval Rapide CL 40 Disc są perfekcyjnym połączeniem niskiej masy i aerodynamiki. Rakietowe przyspieszenie i design uwzględniający wymogi montażu hamulców tarczowych to prosty sposób na poprawę osiągów dowolnego sprzętu.
Cena: 30.099 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN