Specialized Tarmac Pro Frameset

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 163
Zestaw ramy Tarmac Pro ma wszystko, co niezbędne do budowy roweru marzeń. Tarmac, oparty na ramie z karbonu FACT 10r i zbudowany w oparciu o koncepcję Rider-First Engineered™, zapewnia legendarną sztywność na zjeździe i odrzutowe przyspieszenie. Przód to widelec S-Works wykonany w całości z karbonu FACT, zwiększający sterowność i reaktywność ramy Tarmac Pro, byś mógł poczuć prawdziwą różnicę.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy, oraz dzięki zastosowaniu włókna węglowego FACT 10r, idealnie łączącego sztywność z niską masą.
  • Zaprojektowany oddzielnie dla każdego rozmiaru ramy, wykonany w całości z karbonu FACT widelec usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Włókno węglowe klasy HM, zastosowane w sztycy S-Works FACT, poprawia parametry przeniesienia napędu, a jednocześnie zapewnia elastyczność, którą w pełni doceniamy pod koniec długiej trasy.
Cena: 11.199 zł

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN