Specialized Tarmac Pro Race

Zrzut ekranu 2015-09-22 o 157_Fotor

Tarmac Pro Race to najlepszy sposób na strome podjazdy i szalone zjazdy, na których do tej pory bałeś się rozwinąć dużą prędkość. Połączenie designu Rider-First Engineered™, zapewniającego tę samą, legendarną efektywność w każdym rozmiarze ramy z nienagannym napędem Shimano Dura-Ace czyni z Tarmac Pro Race świetnie wyposażoną wyścigową maszynę.
  • Tarmac jest sobą w dużym stopniu dzięki designowi Rider-First Engineered™, który zapewnia tę samą legendarną sztywność na zjeździe i reaktywność przy wspinaczce w każdym rozmiarze ramy, oraz dzięki zastosowaniu włókna węglowego FACT 10r, idealnie łączącego sztywność z niską masą.
  • Zaprojektowany oddzielnie dla każdego rozmiaru ramy, wykonany w całości z karbonu FACT widelec usztywnia przód i daje pełną kontrolę nad rowerem przy nagłych przyspieszeniach i na szalonych zjazdach.
  • Koła Roval Rapide CL 40 są perfekcyjnym połączeniem niskiej masy i aerodynamiki. Zapewniają rakietowe przyspieszenie i efektywny sprint, pozwalając w prosty sposób poprawić osiągi dowolnego sprzętu.
Cena: 23.999 zł
 

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN