Specialized Vado - nowy model elektryczny

Wiele mówi się o nowych modelach, które Specialized wypuszcza na rynek w tym roku. Wyjątkowo silnie wsparta została linia rowerów elektrycznych, do której najnowszym dodatkiem jest model Vado.

unnamed

Specialized Vado jest rowerem drogowym, który dostępny będzie w sklepach od wiosny 2017 roku. Jest to w pełni wyposażony rower z silnikiem marki Brose, znanym z górskich e-rowerów tego producenta. Tak samo jak w przypadku rowerów terenowych, silnik znajduje się w okolicach suportu i dostępny będzie z bateriami w wersjach 500Wh i 600Wh, co sprawi, że rower ten będzie miał naprawdę konkretny zasięg. Różnica pomiędzy Vado a jego górskimi braćmi polega na tym, że oprogramowanie jednostki napędowej zostało specjalnie zmodyfikowane w taki sposób, by najlepiej sprawdzać się w jeździe po drogach.

 

Co więcej w tym modelu? Jest wyposażony w komplet oświetlenia zasilanego z baterii, w którym soczewki zaprojektowane zostały we współpracy z producentem lamp motocyklowych - możemy mieć pewność, że dodatkowe lampki nie będą potrzebne. W droższych modelach otrzymujemy też błotniki DryTech zaprojektowane specjalnie dla tego roweru, bagażnik, oraz wyświetlacz/kontroler (współpracujący z aplikacją sterującą na telefon).

unnamed (2)

Vado, w zależności od modelu, wyposażony będzie w grupy Shimano Deore lub XT, odpowiednio w 10 i 11-biegowych wersjach. Rower dostępny będzie zarówno w wersjach męskich, jak i damskich, a przedział cenowy wyniesie od 13 do 18 tysięcy PLN. Premiera roweru już na wiosnę!


Poniżej znajduje się lista modeli, w jakich oferowany będzie Vado, oraz ich ceny detaliczne.

Vado Expert - 17 999 PLN
Vado Wmn Expert - 17 999 PLN
Vado Comp - 15 499 PLN
Vado Wmn Comp - 15 499 PLN
Vado - 12 999 PLN
Vado Wmn - 12 999 PLN

Wyszukiwarka

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
www.airbike.pl - KEN