Trenażer Interaktywny Elite Justo

L02524

Nowy produkt

3 Przedmioty

Dostępny w magazynie

3 994,15 zł brutto

-15%

4 699,00 zł brutto


Piaseczno, Puławska 44d 1
Warszawa, Branickiego 10 brak
Piaseczno, Magazyn 2

Dodaj do listy życzeń


Negocjuj cenę

Więcej informacji

Elite Justo
Elite Justo to nowy trenażer z najwyższego poziomu.

  • Niezwykła dokładność

  • nachylenie do 24%,

  • zintegrowany miernik mocy,

  • automatyczna kalibracja,

  • zdefiniowane na nowo tryby autonomiczne.

Justo to trenażer, który stawia sobie wyzwania i pozwala uzyskać więcej z treningów rowerowych.
Justo to najbardziej zaawansowane narzędzie w katalogu trenażerów: możesz jeździć na rowerze i trenować w domu, z wysokim realizmem i dreszczykiem emocji, jednocześnie sprawdzając swoje umiejętności jazdy na rowerze dzięki ukierunkowanym programom i niezliczonym wirtualnym wyścigom dostępnym w aplikacjach do jazd.

Zintegrowany miernik mocy: maksymalna precyzja

Justo mierzy rzeczywistą moc dostarczaną za pomocą zintegrowanego miernika mocy, OTS (optyczny czujnik momentu obrotowego). Dzięki wewnętrznemu miernikowi mocy trenażer może natychmiast zmierzyć siłę wywieraną na pedały z niezwykłą dokładnością ± 1%.
Oprócz zwiększonej dokładności, Justo oferuje nowe opcje wygładzania danych w trybie ERG, w tym funkcję „Łatwy start”, aby ułatwić rozpoczęcie i wznowienie interwału po zaprzestaniu pedałowania. Gdy koło zamachowe przestanie się obracać, funkcja ta automatycznie usunie opór do momentu rozpoczęcia pedałowania, dając kilka sekund na poruszenie nogami przed ponownym zastosowaniem oporu ustawionego dla interwałów.


Brutalna wspinaczka do 24% nachylenia
Justo może automatycznie zarządzać oporem podczas treningu, symulując niesamowite nachylenie do 24%. Doskonal swoje umiejętności wspinaczkowe na trenażerze, który zapewni realistyczne wrażenia, zabawę i zanurzenie, nawet podczas najbardziej intensywnych i wymagających podjazdów.
Trenażer jest również kompatybilny z Rizer, symulatorem pochylenia Elite ze sterowaniem, który może poruszać rowerem pod górę do +20% i w dół do -10%, umożliwiając pedałowanie w pomieszczeniu tak, jakbyś naprawdę był na Mont Ventoux.
Ulepszony wbudowany miernik mocy ułatwi również dostęp do pozycji super-tuck podczas wyścigów Zwift.

Używaj go ze wszystkimi platformami oprogramowania do jazdy na rowerze w pomieszczeniach

Justo jest również częścią gamy interaktywnych trenerów z podwójnym protokołem komunikacyjnym ANT+™ FE-C i Bluetooth®, co oznacza, że ​​trener ma pełną interakcję z aplikacjami, oprogramowaniem, komputerami, smartfonami, tabletami i Apple TV. Dzięki Justo otrzymujesz nawet bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję aplikacji Elite My E-Training. W pakiecie znajdziesz również inne kupony umożliwiające skorzystanie z okresu próbnego na najpopularniejsze platformy do kolarstwa halowego, takie jak Zwift, TrainerRoad, Rouvy, Kinomap czy Bkool.

Tryby samodzielne

Justo przedstawia dwa nowe samodzielne tryby do korzystania z trenażera, nawet gdy nie jest on podłączony do oprogramowania lub podłączony.

Jeśli jest podłączony, ale nie jest podłączony, nadal możesz symulować pedałowanie na drodze, ustawiając wartość nachylenia między 0% a + 24 % w aplikacji My E-Training z góry. Trenażer domowy utrzyma tę wartość nawet po odłączeniu od aplikacji.

Jeśli trener nie jest ani podłączony, ani podłączony , możesz dostosować poziom oporu, ustawiając wcześniej wartość od 1 do 16 w My E-Training.

Maksymalna kompatybilność

Justo jest kompatybilny z rowerami szosowymi, szutrowymi i górskimi dzięki piastom 130-135 x 5 mm z szybkozamykaczem i piastom z osią przelotową 142 x 12 mm (adaptery w zestawie).
W naszym sklepie można również znaleźć adaptery zapewniające kompatybilność z piastami 135 x 10-12 mm (kod 1014306) oraz dla Boost 148 x 12 mm (kod 1014303) i Super Boost 157 x 12 mm (kod 1014346 ) tylne piasty.

Justo może natychmiast pomieścić kasety szosowe Shimano 9/10/11/12 i jest kompatybilne z 12 -rzędowymi rowerami górskimi Shimano (z korpusem Micro Spline, kod 1014315), Campagnolo 9/10/11/12 biegów (z kodem korpusu 1014233), 12 biegów SRAM NX z korpusem Shimano i 12 biegów SRAM (z korpusem XD / XDR , kod 1014279).
Specjalne korpusy piasty do Campagnolo, SRAM XD / XDR, 12 biegów SRAM NX i 12 biegów Shimano micro Spline są dostępne na

Analiza pedałowania

Analiza pedałowania jest dostępna w najwyższej klasy interaktywnych trenażerach domowych Elite, w tym Justo .
Ta funkcja pomoże Ci analizować moc wyjściową podczas całego ruchu pedałowania za pomocą 24-punktowej skali systemowej.

Dzięki tej funkcji możesz wyświetlić wartość natychmiastowej mocy wyjściowej podczas ruchu pedałowania, a tym samym ocenić mechaniczną wydajność swojego ruchu, aby móc dostosować i skorygować w razie potrzeby.

Funkcja analizy pedałowania jest dostępna w  oprogramowaniu My E-Training firmy Elite.

Dane dotyczące rytmu, prędkości i mocy

Wszyscy trenerzy Elite polegają na natychmiastowym przesyłaniu danych dotyczących mocy, prędkości i rytmu pedałowania, aby umożliwić Ci osiągnięcie najbardziej konkretnego i dokładnego planu treningowego.

Aby zmierzyć rytm, nasi trenerzy wykorzystują praktyczną  technologię bezczujnikową, która potrafi wykrywać tempo pedałowania bez konieczności instalowania czujników na ramie roweru. Trenażery takie jak Justo mierzą kadencję poprzez analizę mocy za pomocą innowacyjnego wbudowanego miernika mocy OTS. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Trenażer Interaktywny Elite Justo

Trenażer Interaktywny Elite Justo

21 innych produktów w tej samej kategorii: