Wahoo trenażer Kickr Core

WFBKTR4

Nowy produkt

3 Przedmioty

Dostępny w magazynie

3 229,15 zł brutto

-15%

3 799,00 zł brutto


Piaseczno, Puławska 44d 3
Warszawa, Branickiego 10 brak
Piaseczno, Magazyn brak

Dodaj do listy życzeń


Negocjuj cenę

Więcej informacji

Wahoo Fitness KICKR Core- doskonały wybór do treningu w indoor


Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii koła zamachowego i zaawansowanych algorytmów, KICKR Core zapewnia realistyczne, dokładne i ciche wrażenia z treningu w pomieszczeniach, jakich oczekujesz od Wahoo. Trenażer Kickr Core jest zbudowany w sposób wytrzymały, aby przetrwać wszystkie sesje treningowe w pomieszczeniach, a żadna inna marka inteligentnych trenażerów nie ma dostępu do większej liczby aplikacji i opcji treningowych, w tym Wahoo SYSTM,  Zwift i Rouvy

Wahoo Fitness KICKR Core- doskonały wybór do treningu w indoor


Trenażer Kickr Core jest zbudowany w sposób wytrzymały, aby przetrwać wszystkie sesje treningowe w pomieszczeniach, a żadna inna marka inteligentnych trenażerów nie ma dostępu do większej liczby aplikacji i opcji treningowych, w tym Wahoo SYSTM,  Zwift i Rouvy

KOMPATYBILNY Z EKOSYSTEMEM
KICKR CORE jest kompatybilny z akcesoriami KICKR Trainer, w tym symulatorem nachylenia KICKR CLIMB i inteligentnym wentylatorem KICKR HEADWIND, dzięki czemu możesz zbudować idealną konfigurację dla swoich potrzeb treningowych.

 

MOŻLIWOŚĆ WIELU POŁĄCZEŃ BLUETOOTH
KICKR CORE obsługuje do trzech połączeń Bluetooth jednocześnie, aby zapewnić bezproblemowe wrażenia podczas treningu.

 

ZAPROJEKTOWANY, BY PRZETRWAĆ
KICKR CORE został zbudowany zgodnie z jakością, której rowerzyści na całym świecie oczekują od Wahoo. Stworzony, aby wytrzymać najbardziej intensywne sesje treningowe- sezon po sezonie.

 

TRENUJ ŚWIADOMIE

 

RZECZYWISTE ODCZUCIE JAZDY
Legendarna technologia koła zamachowego i przetestowane algorytmy emulują moc i wrażenia z jazdy na świeżym powietrzu, szczególnie podczas korzystania z wirtualnych platform treningowych, takich jak Wahoo SYSTM lub Zwift.

KOŁO ZAMACHOWE O WYSOKIEJ BEZWŁADNOŚCI
Zaprojektowane z myślą o precyzji, koło zamachowe o wadze 5,4kg w KICKR CORE zapewnia precyzyjną bezwładność potrzebną do odtworzenia wrażenia jazdy na świeżym powietrzu podczas treningu w pomieszczeniu.

REGULOWANY OPÓR
KICKR CORE automatycznie reaguje i dostosowuje opór za pomocą ulubionej aplikacji lub oprogramowania, aby symulować zmiany stopnia nachylenia do 16%.

WYTRZYMAŁOŚĆ
Zbudowany z solidnej stalowej konstrukcji, KICKR CORE wytrzyma lata intensywnego użytkowania przez wszystkich rowerzystów.

PRAKTYCZNIE BEZGŁOŚNY
Ciągłe udoskonalenia sprawiają, że KICKR CORE jest niemal bezgłośny, a jedynym hałasem, jaki usłyszysz, będzie dźwięk łańcucha podczas zmiany biegów w trakcie treningu.

ZAAWANSOWANA ŁĄCZNOŚĆ
Funkcje ANT+ i Bluetooth® pozwalają KICKR CORE łączyć się ze smartfonami, urządzeniami GPS i urządzeniami lub aplikacjami obsługującymi FE-C.

WIELE POŁĄCZEŃ BLUETOOTH®
KICKR CORE obsługuje do trzech połączeń Bluetooth jednocześnie, aby zapewnić bezproblemowe wrażenia podczas treningu.

 

KOMPATYBILNY Z OSIAMI PRZELOTOWYMI
KICKR posiada kompatybilność z osiami przelotowymi 12x142 i 12x148 oraz standardowymi szybko-zamykaczami 130/135mm. Kliknij, aby dowiedzieć się, czy Twój rower jest kompatybilny.

 

KOMPATYBILNOŚĆ Z APLIKACJAMI
Współpracuje z popularnymi aplikacjami treningowymi, takimi jak SYSTM i Zwift. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego, które aplikacje są kompatybilne z KICKR, zobacz szczegółową tabelę porównawczą aplikacji KICKR.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wahoo trenażer Kickr Core

Wahoo trenażer Kickr Core

WFBKTR4

21 innych produktów w tej samej kategorii: