Uebler

Bagażniki Uebler do przewozu rowerów charakteryzują się niemiecką precyzją, trwałością i niezawodnością. Pasują do wszystkich typów haków holowniczych, także tych ze zintegrowanym gniazdem wtykowym. Do ich montażu nie są potrzebne żadne narzędzia - wystarczy założyć na hak, zacisnąć dźwignię i gotowe. Dzięki zoptymalizowanej masie konstrukcji należą do najlżejszych w swojej klasie. Posiadają zabezpieczenia antykradzieżowe: bagażnik oraz wszystkie uchwyty dystansowe są osobno zamykane.
W bagażnikach Uebler można przewozić rowery z napędem elektrycznym oraz cięższe modele - maksymalne obciążenie pojedynczej szyny to 30 kg. Bagażniki z serii X i P można łatwo odchylić, nawet obciążone trzema rowerami, dziękli czemu łatwo dostaniemu się do wnętrza samochodu bez konieczności zdejmowania rowerów. 
Posiadają odporność na korozję, są niezwykle stabilne, mają europejską homologację, certyfikat ISO 9001-2008. Wśród modeli bagażników oprócz tych montowanych na hak holowniczy znajdziemy także te zakładane na tylną klapę czy na przyczepę campingową lub na dyszel. 

Znalezione obrazy dla zapytania uebler bike logo
 
Sprawdź dostępność produktów Uebler w sklepach AirBike!