Zipvit

Zipvit jest firmą produkującą odżywki, które dostępne są na polskim rynku. Z produktów tej marki korzystają czołowe teamy na świecie, m.in. Cervelo Test Team.

Szwajcarska marka Zipvit ma bardzo bogaty asortyment. Podstawowym produktem jest napój energetyczny ZV1, który przyspiesza dostarczanie węglowodanów w czasie wysiłku fizycznego, a także uzupełnia elektrolity w organizmie. W ekstremalnie ciężkich warunkach producent poleca stosowanie ZV2, czyli Energy Drink Extreme zapewniający jeszcze skuteczniejsze nawodnienie organizmu.

Przy długotrwałym wysiłku przydatne są żele ZV7 produkowane w 60ml saszetkach. Dostępne w trzech smakach: bananowy, pomarańczowy i czarna porzeczka. W ofercie jest również wersja z kawą - Caffeine Energy Plus Gel oznaczona jako ZV7c.
Nie wszyscy jednak lubią przyjmować żele, dlatego warto pomyśleć o batonach energetycznych ZV8. Są one produkowane w polewie czekoladowej, jogurtowej oraz bez polewy. Zipvit oferuje również batony proteinowe ZV9. 

Po wysiłku można skosztować ZV3, czyli Recovery Drink Rapide. Dostępny w trzech smakach: waniliowy, truskawkowy i czekoladowy.
 
Znalezione obrazy dla zapytania zipvit logo

Sprawdź dostępność produktów Zipvit w sklepach AirBike.pl